Imprezy okolicznościowe

Z olbrzymią przyjemnością zorganizujemy dla Państwa spotkanie biznesowe, konferencje, przygotujemy przyjęcie firmowe. Zapewniamy profesjonalizm pod każdym względem. Nasza fachowa obsługa oraz nabyte doświadczenie, zapewni Państwu komfort psychiczny podczas szkoleń. Gwarantujemy, że spędzone w naszych progach godziny szkoleń, spotkań zaowocują nowymi pomysłami oraz kontraktami, które przyniosą w konsekwencji olbrzymie korzyści Państwa firmie. Do każdego przedsięwzięcia podchodzimy z pasją i za wszelką cenę staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom. Służymy wsparciem i sprawdzonymi pomysłami. Wszystko po to by impreza firmowa, szkolenie czy spotkanie biznesowe przyniosło wymierne efekty.

Urodziny

Urodziny wręcz należy świętować hucznie. Najlepiej w towarzystwie najbliższych i przyjaciół. Tawerna zapewnia znakomite warunki do organizowania tego typu imprezy. Jesteśmy w stanie obsłużyć duże przyjęcia jak i te mniejsze. Zapewniamy wyśmienite jedzenie, miłą obsługę i znakomity klimat. Organizujemy imprezy do 150 osób, do dyspozycji naszych gości mamy 80 miejsc parkingowych.

Komunie

Pierwsza Komunia Święta to zarówno dla dziecka, rodziców jak i dla całej rodziny bardzo wyjątkowy dzień. Tymczasem dziś liczy się głównie czas, nie mamy już ani siły ani czasu na organizacje przyjęcia w domu. Jeżeli zdecydują się Państwo na naszą ofertę to dołożymy wszelkich starań aby ten najważniejszy dzień w życiu dziecka pozostawił w pamięci najpiękniejsze wspomnienia. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz gwarantujemy, miłą i sympatyczną atmosferę.

Stypy

Cicha i spokojna okolica, w której mieści się Tawerna to miejsce gdzie można organizować każdego rodzaju spotkania rodzinne. Zapewniamy dobre jedzenie oraz miłą i kompetentną obsługę. Organizujemy imprezy małe jak i duże (do 150 osób) w zależności od potrzeb naszych klientów.