O nas

Naszym celem zawsze było piękno, styl i gościnność. Od 1992 roku budujemy nasze doświadczanie związane z gastronomią. To czym kierowaliśmy się od zawsze, to dobro klienta. Wszystko co dla Państwa stworzyliśmy, w jednym miejscu, było wielokrotnie przez nas przemyślane, opracowane w najdrobniejszym szczególe. Zapraszamy Państwa do miejsca, w którym z powodzeniem zorganizujecie zarówno przyjęcie weselne, urodziny, szkolenia biznesowe, stypę, wszelkiego rodzaju jubileusze i wiele wiele innych. Posiadamy dużą, w pełni klimatyzowaną, dwu piętrową salę, na której z powodzeniem może bawić się nawet 150 osób. Istnieje możliwość organizacji: wesel, komunii, chrzcin, konferencji, spotkań biznesowych oraz obsługujemy wycieczki.

To co jednak najważniejsze podczas każdej uroczystości, to całe zaplecze kuchenne (personel, sprawdzone, smaczne potrawy oraz higiena pracy). Dlatego zatrudniamy tylko i wyłącznie specjalistów najwyższej klasy. Nasi kucharze zaczarują Państwa podniebienia smakiem wyjątkowych potraw, a kelnerzy dopilnują by niczego nie brakowało. Tutaj również liczy się każdy nawet najdrobniejszy szczegół, bo przecież diabeł tkwi w szczegółach.

Aby goście przychodzili tu na lunch i kolację korzystając z życzliwej obsługi i obfitych porcji sprzyjają dwa poziomy, w jednym mogą zjeść a w drugim, żeby dobrze się bawili postanowiliśmy zatrzymać ich na dłużej, w naszym barze gdzie w mniej formalnej atmosferze leniwego popijania drinków, w sąsiedztwie zieleni ogrodu zimowego mogli posłuchać muzyki i odpocząć. Latem Tawernę tworzy też klimatyczny ogródek-możliwość spędzenia miłego letniego dnia lub wieczoru w miejscu stworzonym dla relaksu.

Istnieje możliwość organizacji: komunii, chrzcin oraz obsługa grup zwiedzających (wycieczek).